kontakt na nás

a kam za nama možete dojet či dojít

VINOTÉKA BOTUR

VINAŘSTVÍ UŘIČÁŘ

VÍNO ROSETA

u

NA CO SA LiDÉ NEJVÍC PTAJÚ

POŠLITE NÁM ZPRÁVU

Na kole, po svojich, aj autem… šak kuknite na mapku

vinotéka botur

pondělí – pátek: 14:00 – 20:00
sobota: 9:00 – 20:00
neděle: zavřeno

Adresa

Veselská 29, Strážnice, 696 62

Telefon

(+420) 728 213 216

E-mail

obchod@vinobotur.cz

vinařství uřičář

otevírací doba: na objednávku

Adresa

Tvarožná Lhota 192, 696 62

Telefon

+420 725 863 365

E-mail

vinouricar@seznam.cz

víno roseta

otevírací doba: So, Ne: na objednávku
Po, Út, St, Čt, Pá: 12:00 – 20:00
víno je možné koupit kdykoliv na Rosetě

Adresa

Radějov 59, 696 67

Telefon

+420 607 038 849

E-mail

vinoroseta@seznam.cz

Na co sa lidé nejvíc ptajú

Kdo sú to tý Tři Vinaři?

Tři Vinaři je společný projekt třech šohajů ze Strážnicka, kteří svoje srdéčko zaslíbili dobrému vínku, a to neenom jeho pití, ale hlavně jeho výrobě. V projektu sú zapojené tři vinařství, ze Strážnice, z Tvarožné Lhoty a Radějova, kokrétně to sú Vinotéka Botur zastúpená Radkem Boturem, Vinařství Uřičář zastúpené Jurků Uřičářem a Víno Roseta zastúpené Laďů Mrkvů.

Co možu od Třech Vinařů očekávat?

Díky nám poznáte na vlastní kožu, jak sa žije a hlavně pije, tady u nás na Strážnicku. Každé vinařství je nečím unikátní a vyjímečné. Ve Strážnici u Boturů budete blúdit v nekonečných sklepních katakombách plných jednoho z najlíp hodnocených vín u nás, ve Tvarožné Lhotě sa budete kochat božským výhledem z vinotéky, posadění uprostřed vinohradů a v Radějově vám spadne brada z překrásného rosária, které tu majú. A to zdaleka není všecko. Šak co vám budeme vykládat, to mosíte poznat sami na vlastní kožu!

Dá sa u vás vínko zrovna aj kúpit?

Tož baže. Vínko vám ne enom ulejeme, ale když budete chtět, možete si ho zrovna aj kúpit. A když sa vám s ním nebude chtět táhat, nebo ho budete chtět tolik, že byste ho sebů nepobrali, vínko vám pečlivo zabalíme aby sa nerozbilo a pošleme ho dom na vašu adresu.

Dá sa vaše vínko kúpit aj nekde onlajn na éšopu?

Jasné, naše vínka najdete na éšopu u Radka na www.botur.cz. Do okolí vám vínko doveze a inak néni problém poslat balíček kam enom chcete dopravú.

Co je to tá Ochutnávka?

Ochutnávka je to, když sa k nám stavíte a my vám ulejeme z vybraných vzorků našeho vínka. To, jak vám vínko chutná a co sa vám v něm podařilo nájít, už si ale mosíte pokecat enom sami mezi sebů. Kdybyste ale chtěli, možete sa dozvědět víc, když si místo Ochutnávky vyberete Degustacu. To už je pak iné kafé…

A čím sa od Ochutnávky liší Degustace?

Aj u degustace vám ulejeme našeho vínka, ale mimo to vám pokaždé náš vinař o vínku, které zrovna pijete, aj povykládá všecko co ví (a když budete moc zvědaví, možná si aj neco vymyslí. Navíc, súčásťú degustace je aj prohlídka vinařství, takže sa možete těšit neenom na sklépek, ale aj na prostory, kde da vínko vyrábjá. Ale šak sami sa stavte. Uvidíte, že sa vám to bude líbit.

NAPIŠTE NÁM neco hezkého!

Ať už máte na srdéčku cokoliv, chcete sa na neco optat, pochválit nás, nebo enom pozdravit, toto je tá pravá chvíla aj místo…

VINOTÉKA BOTUR

ADRESA
Nádražní 1516
Strážnice
696 62

OTEVÍRACÍ DOBA
pondělí – pátek
7:00 – 15:00

VINAŘSTVÍ UŘIČÁŘ

ADRESA
č.p. 192
Tvarožná Lhota
696 62

OTEVÍRACÍ DOBA
pondělí – pátek
7:00 – 15:00

VÍNO ROSETA

ADRESA
č.p. 59
Radějov
696 67

OTEVÍRACÍ DOBA
pondělí – pátek
7:00 – 15:00